Navilogix


Navilogix jest systemem umożliwiającym monitorowanie bieżącej pozycji pojazdów oraz rozliczanie kosztów przejazdów. Navilogix do działania wykorzystuje telefonię GSM oraz system nawigacji satelitarnej GPS.  System działa z wykorzystaniem naszej produkcji urządzenia elektronicznego współpracującego z prostym telefonem GSM oraz odbiornikiem GPS. System jest w pełni konfigurowalny zdalnie. Zaletą systemu jest jego cena, minimalne koszty eksploatacyjne i niezależność. Sprzedajemy gotowe i kompletne rozwiązanie. Klient decyduje jak je wykorzysta. Nie wymagamy żadnych opłat abonamentowych.  Do rozwiązania dostarczamy także oprogramowanie umożliwiające wyświetlanie aktualnej pozycji oraz przejechanej trasy wykorzystujące darmowe mapy Google.

Nasze rozwiązanie jest alternatywą dla drogich rozwiązań proponowanym przez przeróżne firmy chcące zarobić krocie na niczym. Nasze rozwiązanie pozwoli Ci samodzielnie i niewielkim kosztem zbudować oraz uruchomić system do monitoringu. Bez zobowiązań, umów i abonamentów. Ty w pełni zdecydujesz jak będziesz wykorzystywać system.

 

Interfejs użytkownika systemu dostępny jest z poziomu przeglądarki internetowej.

 

System ma funkcje zliczania długości przejechanych tras i sporządzania na tej podstawie formularzy rozliczania kosztów  delegacji.

 

Poniższy ekran prezentuje przykładowy widok głównego ekranu systemu „Navilogix”.

Reklamy Google:

Zaufali nam:

 i inni....

Mapa | Do wydruku | (C) 2020