Exchange GALSYNC

GALSYNC to dodatek do serwera pocztowego Microsoft Exchange automatycznie synchronizujący kontakty GAL z listami kontaktowymi  użytkowników.

Masz dosyć sytuacji, w których Twój telefon dzwoni, a na telefonie pokazuje się numer pracownika, który już dawno nie pracuje? Borykasz się z nieaktualnymi kontaktami na telefonach pracowników? Tracisz czas na ręczne aktualizowanie kontaktów w Outlook? Jeśli tak, to odpowiedzią na Twoje problemy jest nasz dodatek GALSYNC.

Dodatek zapewnia automatyczną synchronizację kontaktów między globalną książką adresową Exchange (tzw. GAL), a listami kontaktowymi użytkowników Exchange/Outlook. Dzięki jego wdrożeniu pracownicy mają w swoich listach kontaktowych Exchange/Outlook zawsze aktualne dane kontaktowe współpracowników. Dodatek automatycznie dodaje i aktualizuje dane pracowników oraz usuwa z kontaktów byłych pracowników. Dodatek można sparametryzować pod kątem domen, dla których ma przeprowadzać aktualizację tak by nie ingerował w ręcznie dodane kontakty przez użytkownika. Dodatek instalowany jest tylko na serwerze Exchange i nie wymaga żadnych zmian w konfiguracji telefonu czy Outlooka.

Ponieważ większość programów pocztowych na smartfony automatycznie pobiera kontakty użytkownika z Exchange, to dzięki wprowadzeniu dodatku zapewniamy użytkownikom aktualną listę kontaktów na telefonie.

GALSYNC nie wprowadza żadnych zmian w samym Exchange a w działaniu wykorzystuje standardowe polecenia dostępne w EWS. Jest zatem całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny dla instalacji Exchange. Wdrożenie GALSYNC jest trywialne, a jego koszt to ułamek ceny podobnych rozwiązań dostępnych na rynku.

GALSYNC współpracuje z Exchange 2010, 2013, 2016 i 2019.

Zapytaj nas o więcej szczegółów i pozwól już dziś cieszyć się użytkownikom z aktualnej listy kontaktów. Rozwiąż problem błędnej identyfikacji przychodzących połączeń telefonicznych w firmie!


 

Reklamy Google:

Zaufali nam:

 i inni....

Mapa | Do wydruku | (C) 2020